אודות

אתר תרגילים הוא אתר להוראה והדרכה ממוחשבת למקצוע המתמטיקה.
מאז עלייתו לאוויר, בחודש- מאי 2012, כבש האתר מקום של כבוד בקרב ציבור התלמידים, ההורים והמורים הישראליים והפך לגורם משפיע על אפשרויות לימוד מקצוע המתמטיקה.

החומר הנלמד באתר תרגילים מותאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך הישראלי, מביא לתלמיד מידע עדכני באופן ברור ומעניין, ומכסה את תכנית הלימודים בתמטיקה.
אתר תרגילים בנוי כך שהתוכן כולל: שיעורים תיאורטיים, שיעורי תרגול, ומבחנים לדוגמה. כל אלה כמובן, מלווים בהסברים מפורטים ודרך פתרון. בנוסף יכול התלמיד לשלוח הערות, בקשות ותגובות אל צוות האתר אשר ישמח לסייע.

בתכנית האתר לעתיד, בנוסף להשלמת החומר הלימודי במתמטיקה, יכללו מקצועות ריאליים נוספים כמו, פיסיקה, חשמל ומכניקה.

צוות אתר תרגילים כולל את אילנית פניז'ל ואת אדי גלמן. שניהם בעלי תואר שני בהנדסה M.Sc.

האתר הינו גוף עצמאי ללא כל מחויבות כלכלית למשקיעים חיצוניים. האתר מיועד לשימוש חינמי בחלקו עם אפשרות לרכישת מנויים ותרומות. כל הכנסותיו של האתר מופנות לשיפור האתר עצמו. האתר נתמך ביועצים, בעלי מקצועות שונים, אשר תורמים מזמנם ומנסיונם ומייעצים לשיפור מתמיד של האתר.
האתר פועל על-פי עקרונות יסוד אתיים ומקצועיים כאשר האיכות ומקצועיות ההוראה היא ראשונה במעלה. כל אלה, בצד הטמעה של מרכיבים אינטראקטיביים מעולם האינטרנט, הופכים את "אתר תרגילים" לאתר מוביל בתחום הלומדה הממוחשבת בקרב הישראלים.

חזון אתר תרגילים:

יצירת מציאות בה כל תלמיד יהיה חופשי ללמוד ולתרגל את הנושא שיבחר, בכל מקום ובכל זמן שיבחר.
בנוסף, לתת חלופה לתלמידים אשר מחמיצים שיעור בכיתה, וחיזוק לתלמידים אשר מעוניינים ללמוד את החומר לפני שנלמד בכיתה.

אנו ערים לפערים ההולכים וגדלים בחברה הישראלית ומאמינים שלכל תלמיד החפץ ללמוד צריכה להיות האפשרות ללמוד ולהצטיין ובכך לנצל את הפוטנציאל האישי בהשגת מטרות, צמצום הפערים בחברה ושיפור מתמיד.

אנו יודעים שעתידנו מחר תלוי בתלמידים של היום ולכן ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

בהצלחה מאתר תרגילים!

סגור לתגובות.